VOLNÁ DEBATA - OPEL Kadett - Zde můžete jen tak volně debatovat. Pro technické dotazy použijte technickou poradnu.
Jméno:

E-mail:

Komu odpovídáte:

Přidejte se k nám! - Nálepka

Váš příspěvek:
Opiš číslo 456:
Proč sem nepsat technické dotazy? Jsou tři důvody: 1.Zde je to něco jako chat, tj. dotaz a odpovědi se rychle ztratí směrem dolů. 2.Díky tomu, že zde nejsou strukturovány odpovědi, informační hodnota pro další návštěvníky a sledování odpovědí je mizivá. A za třetí, protože to většina přítomných ví, tak na technické dotazy tady nereaguje, tudíž se pravděpodobně nedočkáte odpovědi. Takže technické dotazy pište do TP!

Zobrazit pouze příspěvky s tímto textem:
         
   
Dalsich 30 zprav Predchozich 30 zprav Všechny zprávy (celkem 40508) / jako HTML.ZIP    Archiv < 7.1.03 (12241) 1,6MB  Archiv 7.1.03-23.1.04 (25986) 2,6MB  Archiv 23.1.04-29.1.05 (24784) 2,3MB Archv 29.1.05-16.3.07

Milda
napsal 24. 6. 2026 v 6:29:
Jendům a Honzíkům taky vše nej!!

Milda
napsal 24. 6. 2026 v 6:28:
„Tak, děti, vyjmenujte nějaký živel,” říká paní učitelka.
„Voda,” povídá Mařenka.
Učitelka ji pochválí: „Správně, Mařenko.”
Hlásí se Pepíček: „Prosím, slivovice. Tatínek říká, že když má slivovici, je ve svém živlu!”

Luboš X17DTL
napsal 24. 6. 2026 v 4:09:
Jan, Jenda, Honza> Všechno nejlepší 🎉🎉🎊🎊🎊🥃🥂

Milda
napsal 23. 6. 2026 v 4:02:
Manželka už ztratila trpělivost s pitím svého manžela a rozhodla se, že ho postraší a vytrestá.
Převlékla se za Lucifera, a když se v noci připotácel opilý domů, tak na něj zpoza rohu vyskočila a zavřeštěla.
Manžel si ji prohlédl a s klidem gentlemana jí říká:
"Mě nevyděsíš frajere, 15 let jsem ženatej s tvojí ségrou!"

Milda
napsal 22. 6. 2026 v 6:18:
V jednom malém městě povolal právník k soudu jako svědka jednu starou paní. Když složila přísahu, ptá se jí: "Paní Čermáková, znáte mne?"
"Ale ano, samozřejmě.
Znám vás od plenek.
A abych pravdu řekla, jste pro mne velikým zklamáním.
Lžete, zahýbáte své ženě, manipulujete lidmi, pomlouváte je. Myslíte si, že jste velké zvíře, a přitom jste tak pitomý, že vám nedojde, že z vás nikdy nebude nic než mizerný maloměstský právník."
Právník vytřeštil oči.
Když se vzpamatoval z prvního šoku, rychle se ptá: "Paní Čermáková, znáte právníka žalovaného?"
"Ano, znám pana Vorlíčka ještě z doby, kdy neuměl chodit. Občas jsem ho jeho rodičům hlídala. A i v něm jsem se zklamala. Je to lenoch, udavač a piják. Nedokáže s nikým slušně vycházet a jeho právnické znalosti jsou tak mizerné, že bez uplácení ještě nikdy nic nedokázal."
V tu chvíli soudce zabušil kladívkem a vyžádal si ticho v soudní síni.
Zavolal si oba právníky k sobě a povídá jim tiše: "Pánové, jestli se jeden z vás zeptá té paní, jestli mě zná, dám vás okamžitě zavřít pro pohrdání soudem!"

Milda
napsal 21. 6. 2026 v 15:27:
Děvče hovoří otci: "Tati, jeden chlapec ve škole mi povídal něco, čemu jsem moc nerozuměla...Říkal, že mám pěkné čelní sklo, krásný kufr, super karosérii a moje nárazníky jsou bezchybné."
Otec na to: "Pověz mu, že jsi ještě v záruce a když se opováží zvednout kapotu, aby zkontroloval hladinu oleje, tak mu urvu výfuk!"

Milda
napsal 20. 6. 2026 v 6:57:
Dežo dělá přijímačky na vysokou školu a celá rodina ho doprovází.
Jakmile vyjde od ústní zkoušky, tak se kolem něj shluknou a ptají se ho:
"Tak co Dežo, aké to bolo?"
Dežo: "Ťažké to bolo, ťažké"
"Ako to?"
Dežo: "Pítali sa ma, zda slnko obieha okolo zemegule, alebo zemegule okolo slnka"
"A čos jim povedal?"
Dežo: "Dal so im taků vyhýbavů odpoveď"
"Tož aků Dežo?"
Dežo: "Choď do piči!"

Milda
napsal 19. 6. 2026 v 6:28:
Studenti medicíny mají první praktickou lekci. Stojí kolem operačního stolu s mrtvolou a primář jim říká:
"Aby z vás byli špičkový doktoři, musíte si vypěstovat dvě vlastnosti..."
"Za prvé - necítit odpor!!! Načež rychle stáhne plachtu z mrtvoly, strčí jí prst do konečníku a olízne ho."
"Tak, studenti, teď dokažte, že nemáte odpor, a udělejte to samé."
Po chvíli to opravdu všichni udělají.
"Za druhé - být pozorný a bystrý. Do mrtvoly jsem zastrčil ukazováček, olízl jsem si však prostředníček. Co vy?"

Luboš X17DTL
napsal 18. 6. 2026 v 8:02:
Taky všem Milanům vše nej

Milda
napsal 18. 6. 2026 v 6:25:
Náčelníku!
všechno nej nej k svátku!!! :-D

Milda
napsal 18. 6. 2026 v 6:24:
Ptá se profesor studenta: „Co nám můžete říci o vlivu dědičnosti?”
„Když se dítě podobá otci, je to dědičnost. Když sousedovi, je to vliv prostředí.”

Milda
napsal 17. 6. 2026 v 4:02:
Taky mi někdo mohl říct, že usmiřovací sex má být s tou samou holkou, se kterou jsme se pohádali...

Milda
napsal 16. 6. 2026 v 5:27:
Paní učitelka říká dětem: „Teď vytvořte větu, ve které se bude dvakrát vyskytovat slovo pěkný.”
Všechny děti vymyslely věty jako: „Včera byl pěkný den, protože jsme byli na pěkném výletě.”
Nakonec dojde řada na Pepíčka.
„Tak, teď nám přečti svou větu ty, Pepíčku.”
„Moje sestra přišla domů a povídá: Tati, jsem v tom. Na to táta odpověděl: Pěkný, kurva, moc pěkný!”

Milda
napsal 15. 6. 2026 v 6:28:
Děvčata, mužům je naprosto jedno, zda vaše kabelka padne k botám. Je prokázáno, že pokud máte minisukni, prohlédne si vás 96 % mužů. A pro zbylé 4 % homosexuálů nemá cenu ztrácet vylepšováním čas.

Milda
napsal 14. 6. 2026 v 11:15:
Na rodičovském sdružení: „A nezlepšil se náhodou můj syn?”
„Ale jistě, váš podpis již falšuje daleko lépe!”

Milda
napsal 13. 6. 2026 v 9:57:
Zpívají děti ve škole píseň o mašince.
„Proč nezpíváš, Pepíčku?”
„Znám truchlivou verzi: Ta pitomá mašinka zajela nám tatínka, zajela ho po ránu, když se vracel po flámu, přejela ho přes prsa, u nás nikdo neplesá.”

Milda
napsal 12. 6. 2026 v 6:59:
Muž u panáka vodky prohlásil: „Jsme přece oba v baru za stejným účelem!”
„Jasně,” souhlasí kráska po jeho levici. „Pojď, sbalíme nějaké kočky!”

Milda
napsal 11. 6. 2026 v 6:18:
„Byl jsem u tvého otce a sdělil mu, že bez tebe nemohu žít,” oznamuje mladík své milé.
„A on?” zajímá se děvče.
„Řekl, že můj pohřeb klidně zaplatí!”

Milda
napsal 10. 6. 2026 v 4:29:
Proč mají teplouši rádi ráno?
Milují buzení.

Milda
napsal 9. 6. 2026 v 6:17:
Maminka se ptá synka: "Ládíku, copak bys chtěl pod stromeček? Bratříčka nebo sestřičku?"
Ládík: "Maminko, pokud tě to dole moc neroztrhne, tak sáňky!"

Milda
napsal 8. 6. 2026 v 8:17:
Hrozně lituji toho hypnotizéra, na jehož show jsem včera zašel. Nejdřív zhypnotizoval pět chlapů, ale pak mu začal blbnout mikrofon. Klepal do něj a do toho si pod vousy bručel... "No to mě poser".
To co se stalo potom mě bude ve snech pronásledovat po zbytek života.

Milda
napsal 7. 6. 2026 v 7:42:
"Piju jenom trošku... ale když piju, tak se proměním na úplně jiného člověka a ten pije kurva hodně!"

Milda
napsal 5. 6. 2026 v 6:37:
Když mi přítelkyně navrhla zkusit sado-maso, souhlasil jsem!
Né, že by se mi to líbilo, jen už si dlouho koledovala o přes hubu

Milda
napsal 4. 6. 2026 v 6:54:
Povídá kámoš druhému:
"Při našich sexuálních hrátkách mi stará řekla: Zhasni světlo a strč mi ho do zadku!!!"
"Podle toho jak potom řvala, myslím, že jsem měl chvíli počkat než vychladne..."

Milda
napsal 3. 6. 2026 v 6:36:
Levou nohu poznáte bezpečně podle toho, že má palec na pravé straně.

Milda
napsal 2. 6. 2026 v 4:04:
Ptá se ona:
A myslíš to se mnou vážně drahý?
On na to:
Samozřejmě! Snad si nemyslíš, že s tebou chodím jen proto, že by mě to nějak mimořádně těšilo...

Milda
napsal 1. 6. 2026 v 6:18:
"V této minisukni ven rozhodně nepůjdeš" křičí máma
- "A proč mami?"
"Protože ti z ní vylézají koule Ládíku"

Milda
napsal 31. 5. 2026 v 9:04:
Manželka se dnes probudila s obrovským úsměvem na tváři.
Ještě, že mám ty fixy.

Milda
napsal 30. 5. 2026 v 8:47:
Co znamená zkratka TDI u Volkswagenu?
.
Ten dým ignoruj

Milda
napsal 29. 5. 2026 v 6:28:
Víte kde je nejlepší se rozejít s vaší přítelkyní?
V McDonalds... nejsou tam žádné ostré nože, jen podnosy a talíře z umělé hmoty a vždy se můžete skrýt za nějaké tlusté dítě...

Dalsich 30 zprav Predchozich 30 zprav Všechny zprávy (celkem 40508) / jako HTML.ZIP